Půjčka ještě dnes – inzerce půjček

Rychlá půjčka bez poplatku

Potřebujete si půjčit peníze? Hledáte prověřeného poskytovatele s platným oprávněním od ČNB? V bance vám nepůjčili? Zkuste to u nás.

Nabízíme zprostředkování nebankovní půjčky od jediného věřitele. Bez poplatku,bez volání na drahá čísla ani jiné pochybné praktiky. Rychlé vyřízení. Možnost pojištění schopnosti splácet, možnost odkladu splátek, možnost předčasného splacení s úsporou

Půjčit si můžete částky od 10 tisíc do 200 000 Kč a to se splatností 12 až 60 měsíců. Možnost předčasného splacení s úsporou.Možnost pojištění schopnosti splácet.Možnost odkladu splátek. Zprostředkovatel je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.

Úvěry poskytujeme osobám s doložitelným příjmem. Půjčku lze poskytnout i cizincům, kteří mají trvalý pobyt na území ČR.

Podmínkou je předložení platného občanského průkazu a doložení příjmů (potvrzení od zaměstnavatele, důchodový výměr nebo daňové přiznání – u OSVČ lze poskytnout úvěr i bez dokládání příjmů). Insolvence a exekuce nelze.
Kancelář v Praze

Kontakt na inzerenta

Jméno: Věra Zigová
Telefon: 724824617
E-mail: info@pujckapraha3.cz
WWW: http://www.pujckapraha3.cz
Okres: Praha
Vloženo: 04.02.2020, 11:26

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.

Půjčky na OP ihned
Rychlé půjčky pouze na občanku pro každého ihned.

Půjčka bez příjmu
Rychlá nebankovní půjčka pro každého ještě dnes.

affiliate-modra-nejlevnejsi-300x600-1557911966.jpg

Rychlé nebankovní půjčky
Nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky.

Nebankovní půjčky
Aktuální nabídka půjček na jednom místě.