Rychlá půjčka ještě dnes - inzerce půjček

Férový úvěr pro klienty, kterým banka nepůjčí

Již 26 let nabízíme seriózní úvěry klientům, ke kterým se banky otočily zády.
Je úplně jedno, na co peníze potřebujete. Poskytujeme tzv. nebankovní americké hypotéky, tj. vyšší úvěry zajištěné nemovitostí. Půjčit umíme až 60 % hodnoty vaší nemovitosti, a to s dobou splatnosti až 20 let. Možnost předčasného splacení je u nás samozřejmostí. Dále si u nás v žádném případě nehrajeme na nějaké fixace!

Úvěr je bezúčelový, peníze tedy můžete použít např. na konsolidaci nevýhodných půjček, na refinancování nevýhodné zástavy na vaší nemovitosti, na vyplacení exekuce na nemovitosti, na rekonstrukci, nebo třeba start či rozšíření vaší podnikatelské činnosti.

Další bezkonkurenční výhodou u nás je absence jakýchkoli nebezpečných tiskopisů. Například se u nás nepodepisuje Notářský zápis apod.!

A jak je to u nás s poplatky? Ze strany naší společnosti účtujeme našim klientům náklady + provize v celkové výši 0,- Kč! Ano, veškerá práce je ze strany naší společnosti pro naše klienty skutečně zcela zdarma! Dále nabízíme všem našim klientům právní služby zdarma, jako např. sepsání zrušení věcného břemene, apod.

Vyplacení schváleného úvěru umíme zajistit už do 7 dnů od dodání potřebných podkladů. Potřebujete-li tedy řešit svou finanční situaci co nejdříve, doporučujeme vyplnit velmi jednoduchou žádost na našich stránkách, na základě které vás budeme telefonicky kontaktovat. Tato žádost je pro všechny naše klienty samozřejmě naprosto nezávazná!

Kontakt na inzerenta

Jméno: Dana Daňková
Telefon: 777 774 200
E-mail: info@nebankovnikonsolidace.cz
WWW: http://www.nebankovnikonsolidace.cz
Okres: Celá ČR
Vloženo: 04.10.2018, 19:23

Provozovatel serveru NeBank.cz neodpovídá za obsah inzerátu ani za škody, které vzniknou při odpovědi na tento inzerát. Za obsah a správnost uvedených údajů je zodpovědný autor inzerátu.

Půjčky na OP ihned
Rychlé půjčky pouze na občanku pro každého ihned.

Půjčka bez příjmu
Rychlá nebankovní půjčka pro každého ještě dnes.

Inzerce půjček zdarma
Nabídka a poptávka nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Nebankovní půjčky
Aktuální nabídka půjček na jednom místě.

nebank.cz
Rychlé nebankovní půjčky online.